Co jest przyczyną kłującego bólu z lewej strony brzucha?

Witam, mam 42 lata, 5 dni temu miałam ostry, kłujący ból w lewej środkowej części brzucha w okolicach talerza miedniczego. Ból ustał tego samego dnia, ale od tamtego czasu odczuwam prawie zawsze bóle przy gwałtownym ruchu oraz mam uczucie jakby coś tam było, jakby coś promieniowało z brzucha. Proszę o szybką odpowiedź :(

Dzień dobry!

Taki silny ból mógł być objawem skręcenia torbieli jajnika bądź stanu zapalnego przydatków lewych. Ponieważ ból się utrzymuje proponuję czym prędzej zgłosić się na badanie USG do ginekologa.

Z poważaniem