Co jest przyczyną krwawienia i nieprzyjemnego zapachu?

Witam, od kilku dni mam plamienia którym towarzyszy brzydki zapach rozkładającego się ciała, biorę tabletki od 4 miesięcy. W tym miesiącu postanowiłam nie robić przerwy. O co chodzi? Nie towarzyszy temu swąd czy obrzęk narządów rodnych, jedynie mam lekko napuchnięte piersi...

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Nie wiem, w którym dniu cyklu pojawiły się plamienia. Jeżeli wydzielinie z pochwy towarzyszy nieprzyjemny zapach może to świadczyć o stanie zapalnym dróg rodnych pomimo tego,że nie ma Pani innych objawów infekcji. W tej sytuacji konieczna jest wizyta u ginekologa aby wyjaśnić przyczynę Pani dolegliwości. Bez zebrania dokładnego wywiadu oraz badania ginekologicznego nie ma możliwości postawienia rozpoznania.

Pozdrawiam