Co jest przyczyną krwawienia podczas ablacji jajników?

Mam 43 lata, jestem kobietą, 3 lata temu przeszłam mastektomię a nastepnie chemioterapię, obecnie od 1,5 roku jestem na hormonoterapii - T*** i L*** co 3 miesiące. Obecnie zaczęłam krwawić, co zdarza się dość często, co najmniej 4 razy do roku. W lutym 2009 r. miałam zabieg z powodu endometrium, w lipcu z powodu polipa macicy, teraz mam bóle w podbrzuszu i krwawię. Byłam wczoraj u ginekologa, który stwierdził już któryś raz z kolei, że on tu nic nie widzi,  tylko że szyjka jest popękana i zaczerwieniona, a co się dzieje w macicy, to on nie wie. Wielokrotnie przez takie decyzje lądowałam na oddz. ginekologicznym. Proszę o pomoc - co mam dalej robić i gdzie się udać po pomoc? Dlaczego krwawię mimo ablacji jajników? Co jest tego przyczyną a może należałoby się zastanowić nad usunięciem jajników? Mam dosyć opieszałości i obojętności mojego ginekologa. Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

Proponowałabym wizytę u doświadczonego klinicysty, najlepiej posiadającego również umiejętność wykonywania badań USG.

To badanie jest niezbędne, aby poszukiwać przyczyny krwawień. Badanie fizykalne nie jest roztrzygające.