Co jest przyczyną małego biustu?

Witam. Mam pytanie związane z moim biustem. Mam 18 lat , niezbyt szczupłą sylwetkę a piersi nie mam wcale, zaledwie miseczke A , nawet nie. Jest to troche wstydliwe dla mnie i nie wiem czy coś jest ze mną nie tak, rozwinełam się dosyć wcześnie , pierwszą mięsiączke dostałam w wieku jedenastu lat i mam regularne krwawienia więc to nie jest przyczyną. Bardzo prosze o odpowiedź.

Proszę porozmawiać ze swoim ginekologiem. Rozumiem, że brodawki są normalnie wykształcone. Jaki biust mają inne kobiety w rodzinie?