Co jest przyczyną mocnego drętwienia?

Witam,mam problem z którym borykam sie od miesiąca. Boli mnie lewe przedramię a dokładnie wewnętrzna część od łokcia wzwyż. Jakiś czas temu (pół roku) uderzyłam prawą ręką (troszkę powyżej łokcia)o drewnianą belkę. Ból przeszywal całe ciało. Od tamtej pory mam lekkie drętwienie palców i ręki . Gdy trzymam telefon dłużej odczuwam mocne drętwienie. Co Jest przyczyną?

Długotrwały ból może wynikać z zablokowania łopatki (barku). Łopatkę należy odblokować, uruchomić i systematycznie rozluźniać. To częsta dolegliwość, z którą powinien poradzić sobie fizjoterapeuta.