Co jest przyczyną mojego brunatnego plamienia?

Miałam wykonane HSG ponieważ już prawie rok staramy się o dziecko, badanie przeszłam pozytywnie, jedyni tyłozgięcie..wyniki hormonalne ok poza prolaktyną wynik: 40! Obniżyłam farmakologiczne, mimo tego nadal brak ciązy..nie wiem czy wynik LH w stosunku do FSH jest w porządku :LH 8.93 zaś FSH 6,24.Biorę clo na owulke i duphaston. Bez skutku..natomiast w trakcie brania duphastonu po monitoringu w 5 dniu zażywania dostaje brunatne plamienie, czy to jest przyczyną??

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.