Mężczyzna , 40 lat Witam od okolo 4 lat mam dziwne samopoczucie. napady goraca ciała,poty, pieczenie lewej dloni.czesto zimne rece, jesli mam w gorze rece to po paru minutach zaczynaja mnie mrowić..odciski czerwone w miejscach ktore dotykala moja skora np od poscieli itd.. szczypiace oczy,swiad jednostronny gardla i ucha. czerwone rozmazane usta szczypiące.suchosc sluzowek nosa,plamy czerwone kolo nosa i na glowie,pekajace naczynka tak jak by pod skora rozlane ktore szybko znikaja.Badalem wszystko. Co to jest ? :(
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.
  • Pękające naczynka – Kompresoterapia żylaków kończyn dolnych, czyli pajączki na nogach, to zmora wielu kobiet. Pękające naczynka pojawiające się na łydkach, udach, a nawet na twarzy, zazwyczaj nie powodują objawów bólowych - są przede wszystkim nieestetyczne. Jeśli jednak nie rozpoczniemy prawidłowej profilaktyki i leczenia, mogą stać się niebezpieczne dla naszego zdrowia.