Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest przyczyną niedowładu mięśni w lewej ręki?

Witam. Pytanie dotyczy bezwładnego mięśnia w lewej ręce. Od 10 dni nie potrafię unieść dłoni wierzchem do góry, ani zbytnio rozprostować palców. Mogę chwytać i poruszać w przeciwnym kierunku. Nie potrafię napiąć tego mięśnia od łokcia do dłoni. Byłem u kilku lekarzy bo odsyłają jeden do drugiego a żaden nic nie zrobił nawet, usłyszałem tylko że to coś z nerwem lub mięśniem i teorie od tego że samo przejdzie po wizytę na fizjoterapii w kolejnej klinice. Nie odniosłem żadnego urazu dodam. Michał
MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Jeśli nie ma stanu zapalnego może to być uwięźnięcie nerwu przy długotrwałym napięciu w okolicach łokcia. Jeśli tak, to powinna towarzyszyć bolesność. Przyczyna może też być w dyskopatii. Może to też być mocny skurcz mięśni zginaczy dłoniowych. Dobry fizjoterapeuta za pomocą testów powinien zdiagnozować przyczynę i poradzić sobie z problemem.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety