Co jest przyczyną opóźnienia okresu?

Mam 15 lat, od dwóch lat mam już okres. Ostatnio miałam tak okres: 30 marzec, 30 Kwiecień 26 maj, ale w czerwcu nie miałam. Jest już 3 lipiec, a ja nie mam okresu. 26 czerw. pieściłam się z moim chłopakiem ale w tym rzecz, że on nie miał majtek, a ja miałam. Umył ręce po wytrysku ja też, ale potem jeszcze ja robiłam mu dobrze, a on jakby pocierał rękoma o moją bieliznę na dole. Hmm...dlaczego nie mam okresu jeszcze, czy to przez stres w owej sytuacji? Bo w taki sposób chyba nie można zajść w ciążę? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
15 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Każdy stosunek seksualny może zakończy się ciążą, chociaż w opisanym przez Panią przypadku jest to mało prawdopodobne.
Ma Pani nieregularne cykle. Brak okresu może wynikać ze stresu, ale może również być skutkiem niezdiagnozowanych zaburzeń hormonalnych. Proponuję udać się na wizytę do ginekologa.