Co jest przyczyną pieczenia sutków?

Witam mam taki problem od dwóch dni pieką mnie sutki nie moge ich dotknąć pieką tak strasznie że nawet stanik mi przeszkadza. Mam okres normalnie ,ale z chlopakiem staramy się o dziecko ale przez mojego torbiel nie wychodzi nam to dlatego zastanawiam sie co moze być przyczyną tych boli pieczenia.

Lek. Michał Lenard

Objawy mogą być spowodowane stanem zapalnym. Jeżeli nie będą ustępowały, konieczna będzie wizyta u Pani lekarza, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!