Co jest przyczyną pocenia się u dwulatka?

Witam. Mój synek w grudniu skończył dwa latka. Jakiś czas temu zauważyłam, że poci się podczas popołudniowych drzemek i czasami w nocy. Temperatura w pokoju waha się między 20-22 *C. Podaję mu syrop Omegamed odporność i ostatnio zaczęłam dodatkowo podawać mu wit. D3. Zauważyłam, że pocenie zmniejszyło się. Synek ogólnie rozwija się prawidłowo, jest bardzo energicznym dzieckiem. Co może być przyczyną tej dolegliwości? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyną może być właśnie niedobór witaminy D. W razie niepokoju sugeruję wizytę u pediatry.
Pozdrawiam