Co jest przyczyną poronienia?

Kilka szarych_brunatnych fragmentow dolokali.zawierajace jajo plodowe średnicy 2 cm bez wydzielajacych się blon cz.m kW FRagmenta ovi deciduae cum necrosi focali endometri hypersecretivii .to moje 2 poronienie nie mam dzieci czy widac tu cos niepokojacego? Czy jest tu przyczyna poronienia? Dziekuje z gory.

Badanie histopatologiczne nie odpowiada na pytanie jaka była przyczyna poronienia. Po dwóch poronieniach wskazana jest diagnostyka i poszukiwanie przyczyn poronień, dlatego zalecam wizytę u ginekologa.