Co jest przyczyną powiększonych węzłów nadobojczykowych?

Mam 20 lat i powiększone węzły nadobojczykowe od półtora ms. o wym 7x3mm i 6x3mm (hipechogeniczne). Morfologia wyszła prawidłowo i nie mam innych dolegliwości (poty nocne,kaszel,swędzenie skory). Węzły zobaczyłam po przeziębieniu i są do tej pory. Czy to wskazuje na coś poważnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza Diagnostyka. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego który po badaniu pokierujesz odpowiednie dalsze miejsca