Co jest przyczyną problemów z osiąganiem orgazmu?

Witam. Jestem z moja dziewczyna poltorej roku bardzo sie kochamy i podobamy sie sobie. Uprawiamy seks od polroku i problem jest w tym ze moja 18 letnia dziewczyna nie moze osiagnac zadnego orgazmu choc jest jej przyjemnie i przy pieszczotach lechtaczki az ja skreca nie moze dojsc do szczytu przyjemnosci. Chcialem zapytac co jest przyczyna tego i co z tym zrobic?

Dzień dobry,

biorąc pod uwagę fakt, że rozpoczęliście współżycie dość niedawno, nie jest niczym niespotykanym to, że dziewczyna nie osiąga orgazmu. Najważniejsza jest rozmowa o tym, co sprawia przyjemność Panu oraz Pana dziewczynie. Ważne jest, aby poza stymulacją łechtaczki poświęcić uwagę innym częściom ciała partnerki. Trzeba także przeanalizować czy stymulacja jest odpowiednio długo trwająca, czy nie powoduje bólu?
Proponuję nie zniechęcać się, dużo rozmawiać i pozwolić sobie na spokojne doświadczanie wspólnych pieszczot.

Małgorzata Ruhnke

Dzień dobry.

Pana dziewczyna jest bardzo młodą kobietą, poznającą dopiero swoją seksualność, dodatkowo też oboje rozpoczęliście życie seksualne stosunkowo niedawno. Te właśnie okoliczności mogą być przyczyną braku pełnej satysfakcji, a najlepszym remedium na to jest czas, cierpliwość, okazywanie wzajemnej czułości i dzielenie się intymnością. Techniki i sposoby pieszczenia są w tej sytuacji drugorzędne.

Pozdrawiam.