Co jest przyczyną przykrego zapachu całego ciała?

Witam Co może być przyczyną przykrego zapachu całego ciała ? Nagorzej twarz oraz skóry głowy pachną taką stęchlizną . Już nawet pare godzin po kąpieli . Pozdrawiam

Wzmożona potliwość całego ciała najczęściej wynika z zaburzeń hormonalnych. Proszę z tym problemem zgłosić się do lekarza endokrynologa. Po zebraniu dokładnego wywiadu specjalista zleci konkretne badania,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel