Co jest przyczyną przytycia 30 kg be zmiany trybu życia?

Co może być przyczyną że w ciągu dwóch lat przytyłam aż 30 kilogramów prowadząc taki sam tryb życia i jak sobie z tym problemem poradzić.

Witam serdecznie,
mogła Pani przybrać na wadze z różnych powodów np. wejście w okres menopauzy, zmiany hormonalne, pojawienie się niedoczynności tarczycy, problemy z cukrem, insulinooporność.
A jak sobie z tym radzić? Po pierwsze wykonać niezbędne badania a po drugie zastosować zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę ułożoną indywidualnie do Pani potrzeb.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,
Ponieważ przytyła Pani dość gwałtownie i bez zmiany trybu życia, przede wszystkim należy wykonać podstawowe badania diagnostyczne i skonsultować się z lekarzem.

Jeśli znaleziona zostanie przyczyna zdrowotna (a tym bardziej, jeślii nie zostanie znaleziona) zachęcam do kontaktu z dietetykiem.

Pozdrawiam serdecznie,
Marek Aleksander Przondo,
Dyplomowany dietetyk
http://dietetyczny.guru/
http://Facebook.com/dietetycznyguru/