Co jest przyczyną silnej pustki w głowie i zmęczenia?

Witam chciałbym sie dowiedzieć się, co jest przyczyną silnej pustki w głowie i zmęczenia, przez co to może być? Jak to leczyć. Mógłby ktoś mi powiedzieć dokładnie, co może sie dziać w głowie, że jest taka pustka zamiast '' Trzeba iść do lekarza''

Witam.Podaję Pan zbyt mało informacji do diagnozy.Uważam że powinien Pan zgłosić się na kondultacje do psychoterapeuty.Pozdrawiam

Dzień dobry, nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi na pana pytanie, przyczyny pana stanu mogą być bardzo różne. Proszę zgłosić się na konsultację do psychiatry, który po badaniu zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.