Co jest przyczyną swędzenie napletka?

Witam. Od kilku dni swędzi mnie napletek od wewnątrz, żołądź jest lekko zaczerwieniona a podczas pierwszego ściągania napletka wczoraj i dzisiaj czułem ucisk, jakby jakaś obręcz trzymała napletek). Współżyję ze zdrową dziewczyną praktycznie regularnie od 6 miesięcy, bez prezerwatyw bo stoauje tabletki. Jest małą osóbką, więc podejrzewałem, że mój problem to tylko otarcie żołędzi od seksu i liczyłem na to, że po paru dniach przejdzie, ale boję się. Wstyd mi mówić rodzicom, mam 18 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcje . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego