Co jest przyczyną trzydniowego spóźnienia okresu?

Witam Mam problem okres spoznia mi sie 3 dzien miesiaczki mam nieregularne 12 mialam owulacje. 15 marca z chlopakiem uprawialiwmy petting nie mial spermy na rekach .. Mam bole jajnikow i bialy gesty sluz .. Co jest przyczyna spozniajace sie okresu

Renata GrzechociĹska

Jak sama Pani napisała ma Pani.nieregularne miesiączki, dlatego trudno jednoznacznie określić przyczynę. Taki stan może być spowodowany ciążą, infekcją, zaburzeniami hormonalnymi.