Kobieta , 51 lat Witam martwie się o swój stan zdrowia od jakiegoś czasu czuje sól w ustach ,piecze w nosie, szczypią oczy do tego jestem coraz słabsza .Od trzech lat wiem po RM że mam torbiele w zatokach szczękowych a prześwietlenie szęki wykryło jakieś plamy.Miałam być operowana na te torbiele ale po jodzie radioaktywnym mam złe wyniki TSH mam dużo innych dolegliwości i zero pomocy.Na domiar złego 7-miesięcy temu zerwalam wiązadła krzyżowe i tu też zero pomocy uwięziona w domu i szczerze mam dość .Co z solą ?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: tyroksyny i trójjodotyroniny.
  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.