Co jest przyczyną włączenia radioterapii po usunięciu macicy z jajnikami z powodu raka?

Witam chciałabym się dowiedzieć dlaczego musze przjeść radioterapię miałam nowotwór trzonu macicy byłam operowania i usunięto mi ją włącznie z jajnikami obecne wyniki są dobre bez zmian nowotworowych wiec po co ta radioterapia ?bardzo proszę o odpowiedź Aneta

Witam , mam za malo danych nt.choroby Pani , abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie!!! Jedno , co moge przypuszczać , to , że NIKT NIE SKIERUJE PANIĄ NA RADIOTERAPIĘ , JEŚLI NIE JEST ONA POTRZEBNA!!!!!! PROPONUJE SLUCHAĆ ZALECEŃ SPECJALISTÓW!!!!! z.żurawski