Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest przyczyną wytrysku u mężczyzn bez orgazmu?

Witam! Ja i mój partner mamy po 25 lat, żyjemy w związku od 4 lat. Pierwszy raz zdarzyło się, że zaraz po rozpoczęciu stosunku partner miał ejakulację, której nie towarzyszył orgazm. Jest to wielkie zaskoczenie dla Nas obojga ,wręcz partner był w szoku, ponieważ stosunek zapowiadał się świetnie, a był krótki i bez orgazmu. Dopatruję się podłoża psychologicznego. W Internecie jest mało informacji na ten temat, jedyną jaką przeczytałam, to, że taki stan rzeczy świadczy o braku zainteresowaniem partnerką. Muszę wiedzieć, czy warto iść od razu z tym do specjalisty i oczywiście do jakiego? Z góry dziękuję za odpowiedź. PS Żartobliwie rzecz biorąc, pojawia się okazja do udawanego orgazmu u mężczyzn. Pozdrawiam, Ivon
ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Redakcja abcZdrowie Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Jeżeli sytuacja taka zdarzyła się raz, nie ma powodów do niepokoju. Natomiast jeśli partner nigdy nie osiągał orgazmów lub powtarza się to regularnie od jakiegoś czasu - wtedy warto wybrać się do seksuologa. Warto też sprawdzić, czy w ostatnim czasie partner nie zaczął przyjmować jakichś leków, których skutkiem ubocznym mogą być problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej, czy nie pogorszył się jego stan zdrowia. Zachęcam tez do rozmowy z partnerem, czy ten stosunek różnił się dla niego od poprzednich, jak oceniał swój poziom podniecenia i odczuwania przyjemności w trakcie? 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety