Co jest przyczyną zainteresowania mojego męża transwestytyzmem?

Mam 26 lat, jestem mężatką od prawie 5 lat. Ostatnio tak z ciekawości przeglądałam historię komputera i zauważyłam, że mój mąż bardzo często szuka stron i ogląda strony o transwestytach. Bardzo mnie to ruszyło, o wszystkim mu powiedziałam, zapytałam kim tak naprawdę jest. Bardzo się wystraszył, że dokonałam takiego odkrycia, tłumaczył, że nie jest innej orientacji, błagał o wybaczenie, obiecywał przeróżne rzeczy, bardzo się pokłóciliśmy, ale jakoś to ucichło - niby jest tak jak zawsze było, on do tego nie wraca, ale tak naprawdę to ja mu niestety nie potrafię zaufać, nie wierzę mu, kochamy się, ale to nie jest już to samo. Nie wiem co myśleć. Dlaczego oglądał przez tyle czasu takie rzeczy, szukał stron o transwestytach? Co jest przyczyną takiego zainteresowania? Co ja mam myśleć? Boję się, że on jest "inny". Mamy trójkę dzieci. Tak naprawdę jest mi źle teraz w tym związku, tak naprawdę udaję, że jest wszystko OK, a jak mu mówię otwarcie, że nadal o tym myślę to mówi "daj sobie już spokój".

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani.

Nie jest możliwe określenie przez internet orientacji seksualnej Pani męża. Dlatego proponuję namówić go na wzięcie udział w psychoterapii - indywidualnej lub grupowej, wraz z Panią. Inaczej już zawsze będzie się Pani zastanawiać, czy mąż czegoś przed Panią nie ukrywa.