Co jest przyczyną zawrotów głowy i nierównego bicia serca?

Mam zawroty głowy dziwne bicie serca , robilam kilka lat temu badania wszystkie dotyczace serca ale nic nie stwierdzono . Co moze byc przyczyna ? :/

Aleksander Ropielewski

Bardzo chciałbym udzielić Pani pomocnej odpowiedzi, jednak objawy pod postacią zawrotów głowy i dziwnego bicia serca są tak niespecyficzne, że bez serii badań dodatkowych nie jestem w stanie podjąć się diagnostyki i udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyn zawrotów głowy może być wiele. Jeżeli objawy nadal się utrzymują i współistnieją zaburzenia pracy serca zalecam konsultację u lekarza i podjęcie właściwej diagnostyki.