Co jest przyczyną złego samopoczucia po południu i wieczorem?

Bardzo źle się czuję późnym popołudniem (w ciągu dnia względnie dobrze) jestem rozdygotana, bardzo rozdrażniona, kołotania serca, mam ogromne problemy ze snem, nie mogę zasnąć, w ciągu nocy budzę się przeciętnie co 2-3 godz. Lekarz rodzinny zalecił przyjmowanie leku sedam3 i tabletek nasen. Co jest przyczyną złego samopoczucia popołudniu i wieczorem? Czy mogę leki przyjmować dorażnie i czy wskazane są przy cukrzycy t.2 - przyjmuję symglic 1 mg 1/2 tabletki rano.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, tabletki, które zostały przypisane przez lekarza rodzinnego wydają się, że mogą pomóc przy Pani dolegliwościach. Jednakże, działanie leków jest bardzo indywidualne u każdego pacjenta i gdyby nie zauważała Pani poprawy to proszę się udać do lekarza rodzinnego celem weryfikacji leczenia i ewentualnej zmiany podejścia terapeutycznego. Wyżej wymienione leki nie powinny mieć wpływ na przyjmowane przez Panią leki na cukrzycę. Pozdrawiam