Co jeszcze mogę zrobić, aby czuć się lepiej?

Dzień dobry, mam 30 lat od dawna miałem czerwone policzki czy będąc w domu czy u lekarza czy u mamy. Zawsze mi towarzyszyły nie ciągle lecz w danych sytuacjach czy też na zebraniu w przedszkolu bądź na występie córki. W zeszłym roku przyszedłem z pracy kapalem się i wyszedłem z prysznica była mi nie dobrze zmierzylem ciśnienie było wysokie za 2 razem aparat mi nie zmierzył pojechałem na sor dostałem tabletkę pod język ciśnienie spadło. Na drugi dzień wybrałem się do lekarza rodzinnego zrobiłem badania krwi i zrobiłem rezonans głowy z kontrastem wszystko ok jedynie puls miałem trochę wysoki. Dostałem nedal 5mg hydroxyzyne 2x10 i magne b6 3x2 z tego zestawu zjadłem tylko magnez bo powiedziałem że jestem za młody na leki. W grudniu 2018r brałem ślub, poszedłem więc wcześniej do spowiedzi i do komunii i się zaczęło, idąc do komunii za ludźmi serce walilo mi jak szalone nie wiedziałem czy uciekać czy iść dalej lecz poszedłem przyjąłem komunie i minęło. Ślub się odbył przed mszą musiałem wyjść z kościoła na świeże powietrze wziąść parę glabszych wdechow po czym wróciłem, przed formuła musiałem napić się wody bo miałem sucho w gardle. Impreza alkohol przeszło. W styczniu miałem 3 sytuacje w restauracji u szwagra i w domu jak czytałem co mi jest. Miałem uderzenia gorąca i musiałem iść do toalety. W styczniu obecnego roku mieliśmy pogrzeb mało ludzi było w kaplicy było ok jak przyszło dużo ludzi musiałem wyjść z kaplicy i szlem po znicz i stałem przed samochodem a ja samochodu nie widziałem. Miałem 3 noce w styczniu nie przespane mimo że brałem hydroxyzyne 25mg. Wybrałem się do psychologa ten kazał do psychiatry dostałem xanax przez 2tyg i aciprex. Leczenie zaczelem od połowy lutrgo badać u lekarza wzielem hydroxyzyne 10mg bo bardzo się denerwowalem, w gabinecie spocilem. Zaczelem od małej dawki od połowy marca dostaje 20mg następna wizytę mam w czerwcu. Lecz jedyne co mnie martwi to uczucie ucisku w głowie, lekarz mówił że to normalne sam zapytał czy to mam i mówię że mam książkowe objawy zaburzeń lekowych byłem w marcu na wizycie to miałem czerwone policzki i powiedział do mnie ooo nerwiczka. Bardzo mnie martwi ten ucisk w głowie. Jeżdżę na psychoterapię, stosuje relaksacji Schulza, jeżdżę na rowerze, czytam książki byłem ostatnio na masażu i fizjoterapeuta powiedział mi że mam ciepła głowę i że jestem w stanie walki,mimo że to był mój dobry kolega. Co jeszcze mogę zrobić by czuć się lepiej i wróciło te zdrowie przed tą chorobą tzn żeby minął ten ucisk w głowie, bo rozumiem że ten aciprex powinien działać też na czerwone policzki? Ostatnio nawet leżąc koło żony miałem czerwone policzki. Bardzo się martwię nie wiem co jeszcze mogę zrobić czasem brakuje mi już sił. Mój lekarz kazał mi być cierpliwym. Powiedział 6 miesięcy i wszystko się uspokoi jak będę brał te leki. Lecz najbardziej przeraża mnie ten ucisk w głowie. Proszę o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę przyjmować zapisane leki według zaleceń psychiatry. Jeśli nie zauważy Pan poprawy p miesiącu to radze skonsultować się ponownie z psychiatrą.