Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn
55 poziom zaufania

witam serdecznie, przede wszystkim zbilansowana dieta, eliminujaca przetworzona zywnosc i bazujaca na naturalnych produktach. eliminacja wszystkiego co posiada dluga liste skladnikow, tj. gotowe produkty, fast foody, slodycze, produkty pszenne, ograniczenie rowniez nabialu. pozdrawiam

0

Witam warto unikać gorących potraw i napojów, ograniczyć ilość spożywanego alkoholu.W gabinecie medycyny estetycznej można wykonać zabiegi na wyciszenie rumienia

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Dzień dobry,

Przy trądziku różowatym warto unikać m.in gorących, ostrych potraw, przetworzonej żywności i alkoholu. W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Na pewno korzystne będzie ograniczenie gorących i bardzo gorących, a także mocno przyprawionych potraw. Ponadto warto spożywać posiłki z tzw. racjonalnej i zdrowej diety, bez obecności przetworzonej żywności i alkoholu.

Fizjoterapeuta i dietetyk. Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy