Co lekarz mógł stwierdzić po takim badaniu?

Ponad dwa lata temu zdiagnozowano u mnie raka piersi g3. Miałam operację oszczędzająca radioterapie i tamoksifen. Od ponad miesiąca goraczkuje crp50 lekko podwyższone leukocyty 11.3. Wczoraj miałam kontrolny rezonans piersi. Wyszedł za mną lekarz z pytaniem kiedy miałam biopsje- chodziło mu o zdrowa pierś w której nigdy biopsji nie miałam. Pytał czy pierś mnie boli.nie boli mnie jest miękka i normalną.powiedzialam tylko o gorączce co było jego zdaniem cenna informacja.co zatem mógł zobaczyc

Witam , trudno jest odpowiedzieć na to pytanie! Szczegóły omówi z Panią lekarz prowadzący po otrzymaniu opisu wyniku badania! z.żurawski