Co mam dalej zrobić z takim wynikiem rezonansu odcinka szyjnego kręgosłupa?

Dzień dobry . Miałam robiony rezonans magnetyczny odcinka szyjnego kręgosłupa . Badanie nie wyszło za dobrze. Co mogę z tym dalej zrobić. Zniesienie fizjologicznej lordy szyjnej.Wysokość trzonow kręgów i morfologia sygnału zachowana.Zaostrzenia kostne na krawędziach trzonów kręgow C5/C6. Tarcze międzykręgowe o prawidłowym sygnale w obrazach T2 zależnych;na poziomie C4/C5/C6 o nieco obniżonej wysokości. Na wysokości C3/C4/C5 niewielkie uwypuklenie krążka międzykręgowego z ograniczeniem przestrzeni płynowej.Na poziomie C5/C6 protruzja krążka międzykręgowego z przewagą strony lewej z kompresją worka oponowego i w styczności w rdzeniem kręgowym ;obustronne oganiczenie otworów międzykręgowych w większym stopniu lewego. Szerokość kanału kręgowego ok.8 mm. Na poziomie C6/C7 uwypuklenie krążka międzykręgowego z umiarkowaną kompresją worka oponowego.Morfologia sygnału rdzenia kręgowego oraz tkanek miękkich okołokręgosłupowych w badanym odcinku prawidłowa.

nie wiem niestety jakie ma Pani dolegliwości bólowe, trudno powiedzieć co można w tej sytuacji zalecać. Zmiany zwyrodnieniowe które opisano mogą dawać duże dolegliwości bólowe. Najlepiej pójść do ortopedy który pokieruje Panią dalej