Co mam robić, jeśli cały czas mam ochotę na stosunek z partnerką?

Witam mam 19 lat i mam co chwilę ochotę na stosunek z moja partnerka nawet po stosunku jak upłynie 15 min i ochota dalej wraca moja partnerka nie akceptuje tego nam co mam robić

Dzień Dobry Panu,

Mam zbyt mało danych...

Jednak... z Pana relacji wnioskuję, że być może? zbyt zadaniowo podchodzi Pan do sfery seksualnej, nie skupiając się na erotycznej?
I tym sposobem nie odpowiada Pan na potrzeby Partnerki?

Wskazana byłaby dla Pana zwyczajna/osobista konsultacja seksuologiczna, ewentualnie psychologiczna, by dotarł Pan do przyczyny niepokojącego Pana symptomu.

Serdeczności i pomyślności Panu życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605