Co mam robić, jeśli mam problemy z kolanem po artroskopii?

Witam. Jestem po artroskopii kolana, chodze na rehabilitacje, zrosty szybko puszczają i kolano dochodzi do siebie normalnie. 5 lat temu mialam operowane udo, zespolenie prętem i śrubami. Mialam tez zastane kolano jednak lekarze powiedzieli żebym sama w domu probowała zginać noge. Tak po kilku miesiacach udalo sie ja calkiem zgiac, jednak do tej pory mam problemy z tym kolanem, bardzo boli, czesto nie moge wyjsc po schodach albo sie na nim podniesc. Myslalam ze to normalne ale teraz czuje roznice jak jest gdy sie ma rehabilitacje. Fizjoterapeuta powiedzial ze nie powinno tak byc. Czy coś nie tak moze byc z tym kolanem na dluzsza mete przez to ze nie bylo rehabilitowane?

Lek. Michał Lenard

Trudno powiedzieć, najważniejsze, żeby teraz kontynuowała Pani rehabilitację. Ewentualnie można udać się na kontrolną wizytę do ortopedy, który oceni kolano i wyda dalsze zalecenia. Pozdrawiam!