Co mam robić z problemami z palcem?

Witam serdecznie około 1,5 miesiąca temu uszkodziłem palec wskazujący były to dwa cięcia na zgięciu paliczka podstawnego i paliczka środkowego. Cięcie było głębokie i mechaniczne. (dłoń włożona w pasek klinowy). Po zdazeniu palec był sprawny sprawdzałem zginając ścięgna pracowały bez zarzutu. Miałem zrobione zdjęcie które nie wykazało złamań i zszyte rozcięcia. powstał spory krwiak który udało się zlikwidować. po wygojeniu się zdjęciu szwów okazało się że palec nie chce się do konca zginać. na poczatku nie mogłem zacisnąć tego palca na kierownicy po intensywnych ćwiczeniach udało się domknąć palec ale dalej jest coraz gorzej nie mogę zacisnąć pięści palec nie chce się zgiąć a każde mocniejsza próba zaciskania powoduje duży ból. w obu miejscach cięcia pod skóra chyba na kości powstały zgrubienia. proszę o pomoc poradę co mam robić. chirurg twierdzi że jest wszystko ok ale chciałbym porady.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza chirurga ręki aby Ew ustalić dalsze postępowanie , sadze ze bardziej rehabilitacyjne