Co mam zrobić, by wzmocnić moje włosy?

Mam 13 lat, jestem kobietą i farbowałam włosy we wrześniu i co miesiąc farbuję odrosty, przez co niestety włosy mi się niszczą i wypadają. Nie wypada ich zbyt wiele, ale i tak wypadają, chcę się teraz tym zająć, żeby na przyszłość nie być całkowicie łysa. Czym mogę je wzmacniać w tym wieku? A, i powiem jeszcze, że odchudzałam się, ale nie drastycznie, tylko normalnie , po prostu zrezygnowałam z niektórych rzeczy. Teraz dosyć sporo się denerwuję. Co mam zrobić aby wzmocnić mojej włosy? Strasznie proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,
W trosce o piękne i zdrowe włosy warto stosować dietę bogatą w witaminy i mikroelementy. Dieta powinna być urozmaicona.
W wyniku odchudzania może dojść niestety do nadmiernego wypadania włosów. Jeżeli po stosowanej diecie nie były wykonywane podstawowe badania ambulatoryjne warto je przeprowadzić. Stosowanie agresywnych zabiegów kosmetycznych również może powodować osłabienie struktury włosa.
Może Pani spróbować stosować substancje wzmacniające włosy dostępne bez recepty w aptekach.

Pozdrawiam