Co mam zrobić, jeśli powiększyły mi się źrenice i pogorszył wzrok?

Witam. Mam 24lata.Mam pewien problem. Od około 2 tygodni pogorszył mi się wzrok(wczoraj okulista stwierdził oczoplas poziomy). Boli mnie ciągle glowa, kilka razy się w nią uderzyłam, podczas spania w nocy walilam nią w ścianę nieświadomie aż budziłam się z Placzem. Ostatnio w domu nie zauważyłam ściany i też się uderzyłam. Mam też problem z tym że nie wiem co się wokół mnie dzieje tzn tak jakbym była obecna tylko ciałem. Mam też powiększone źrenice. Od jakiego czasu stałam się bardzo agresywna dosłownie. Może mi ktoś pomoc? Co powinnam zrobić? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Boję się. Nie wiem co to jest.

Witam Panią, moim zdaniem wskazana jest konsultacja neurologiczna oraz psychologiczna. Ból głowy, gorsza koordynacja wzrokowo-ruchowa, poczucie odrealnienia, powiększone źrenice, reakcje agresywne – te objawy mogą być związane z tym, że bardzo boi się Pani o swoje zdrowie – czyli wynik silnego lęku a nie jakiejś faktycznej choroby. Oczopląs poziomy – to jeszcze nic groźnego, ale neurolog powinien Panią zbadać, a psycholog (najlepiej psychoterapeuta) również mógłby pomóc w poszukaniu przyczyn tego, co się z Panią teraz dzieje. Bardzo ważny jest kontekst życiowy objawów, czyli co się dzieje aktualnie w Pani życiu, co być może daje tak silny stres, że zaczęły pojawiać się różne objawy z ciała, a te z kolei mogą tak mocno niepokoić, że pojawiają się kolejne oraz silny lęk o własne zdrowie. Warto się przebadać i wykluczyć przyczyny medyczne, może być też tak, że przyczyna jest związana ze stresem i emocjami. Zapraszam na wizytę do mnie, do gabinetu na warszawskim Powiślu. tel 516502443. Pozdrawiam