Co mam zrobić, jeżeli krwawienie po odklejeniu plastra pojawi się ponownie?

Witam.3 tygodnie temu lekarz założył mi wkładkę Mirena z powodu obfitych i częstych krwawień.Przez pierwszy tydzień występowały plamienia oraz skurcze macicy,plamienia przeszły w krwawienie.Lekarz zalecił zastosowanie 2ch plastrów z estrogenem(przez 6 dni) krwawienie stopniowo ustapiło,powróciło na następny dzień po odklejeniu plastra.Lekarz zalecił jeszcze jeden plaster.krwawienie ustąpiło.Lekarz obecnie jest na urlopie.Co mam zrobić jeżeli krwawienie po odklejeniu plastra pojawi sie ponownie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.