Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Witam. Dwa lata temu zdradziłam swojego chłopaka.przyznalalam się do błędu i się rozstaliśmy. Poznałam w pracy kolegę , zakochałam się w nim. Ma bardzo ciężka przeszłość . Bardzo trudne rozstanie z kobieta. Ma trudny charakter. Na początku znajomości było super. Miło , dużo rozmawialiśmy. Wyjeżdżaliśmy. A potem nagle jakby się wszystko zmieniło o 180 stopni. Zaczęłam czuć się coraz bardziej samotna. Miałam kilku znajomych ale oni przestali się odzywać. Chłopak on też zaczął się inaczej zachowywać w stosunku do mnie. W pracy też traktuje mnie gorzej od innych. Czuje że coraz bardziej popadam w depresję. Nie chce mi się już nic. Gdy próbuję z nim porozmawiać to uważa że przesądzam albo wcale mnie nie słucha i olewa sytuację. Czuje się po prostu opuszczona i pozostawiona sama sobie. Nie mam już z kim porozmawiać, nikt mnie nie odwiedza. Nawet jak zadzwonię albo napiszę do kogoś z byłych znajomych albo po prostu z nowych to odczuwam jakby chcieli się mnie szybko pozbyć.. W pracy też mało kto ze mną rozmawia. Co mam zrobić w takiej sytuacji ?

Szanowna Pani,
zalecane jest wsparcie psychoterapeutyczne dla Pani, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie