Co mam zrobić z dużym brzuchem?

Witam, mam 23 lata, 182 cm wzrostu, i ważę 72 kg. Od września przytyłam 5 kg. Nawet nie wiem kiedy. Nie jadam w ogóle fast foodów, batoników, chipsów, nie pije napojów gazowanych. Pracuję od 7-18.00. Prowadzę siedzący tryb życia. Śniadanie jem o 5.00, drugie śniadanie o 11.00 -najczęściej jabłko i kawa z mlekiem, ok. 16 jogurt. Obiad jem o 19.00. Najgorszy problem mam z brzuchem. Nawet jak nie jem, jest ogromny” jak w 7 miesiącu ciąży”. W jaki sposób mogę się go pozbyć?
23 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim przerwy między posiłkami są w Pani przypadku zbyt długie.
Organizm przestawia się na tryb "oszczędny", co przejawia sią magazynowaniem tkanki tłuszczowej.
Proszę zjadać ok. 5 posiłków dziennie, w odstępach ok. 3 godzinnych.
O przekąskach, które będzie Pani mogła zabrać do pracy, przeczyta Pani na: http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski
Ćwiczenia przydatne w kształtowaniu mięśni brzucha dostępne są na:
www.abccwiczenia.pl
Piramidę Zdrowego Żywienia znajdzie Pani pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite#g
Nie musi się Pani odchudzać, ponieważ ma Pani prawidłową masę ciała.

Pozdrawiam