Co mam zrobić z nadmierną potliwością?

Co mam zrobić z nadmierna potliwoscia to jest nie do zniesienia tak się poce :( dodam ze lecze nadciśnienie tętnicze... Prestarium 5 mg i tertens AM 1,5 5 mg... Stosowalem Persi block ale nic nie daje...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa lub endokrynologa. Po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.

Proszę udać się do endokrynologa, lekarz zleci odpowiednie badania. Jesli po leczeniu problem będzie nadal występował, wtedy u lekarza medycyny estetycznej można wykonać zabiegi z botoxem na nadpotliwość