Co mam zrobić żeby mąż ode mnie nie odszedł?

Co mam zrobić aby maż ode mnie nie odszedl? Mówił,że już dawno o tym myślał a jednak jest zd mną. Mamy dwójkę dzieci. Mówi,że już nie chce robic pewnych rzeczy ze mna np. jeździć w różne miejsca a jeździ, kochać ze mna a tak jest, mówi, że nie ma znaczenia czy mnie kocha czy nie. A dla mnie ma to znaczenie. Kiedyś go zdradzilam wybaczyl, wiem ze to moja wina. On też spotykał albo spotyka sie jeszcze z inna kobietą.Kocham go bardzo i nie wiem jak mam go przekonac aby został. Czuje, ze on mnie tez kocha tylko coś w nim się stalo. Na pytanie czy zrobilam coś zlego mówi, że nie. Nie rozumiem jego zachowania bo mówi co innego a robi co innego. Powiedzial ze nie chce już mnie. Że nasze małżeństwo juz dawno nie istnieje. Terapia niestety nie wchodzi w gre bo juz mu to proponowalam.

Witam, zastanawia się Pani co zrobić aby mąż nie odszedł. Rozumiem że rozmawiała Pani z nim na temat terapii i mąż nie chce z niej skorzystać. Może Pani skorzystać z pomocy psychologicznej indywidualnej i porozmawiać o trudnościach, jak poradzić sobie z aktualną sytuacją i nad zrozumieniem zachowania męża.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka