Co mam zrobić, żeby mój chłopak do mnie wrócił?

Mój chłopak ze mną zerwał i wrócił do byłej, ale czasem tego żałuje, że tak zrobił. Ja go dalej kocham i chcę z nim być, ale nie wiem, co mam zrobić, żeby go odzyskać :( Pomóżcie mi.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Trudno jest pogodzić się z rozpadem związku. Jednak nie możemy nikogo trzymać przy sobie na siłę. Związek dwojga ludzi jest relacją dobrowolną, akceptowaną przez obie strony.

Jeśli chłopak zadecydował, że nie chce dalej być z Panią w związku, to jest to jego wolny wybór. Może Pani jednak porozmawiać z nim i pomyśleć wspólnie nad tym, jak wyobrażacie sobie przyszłość. Możecie w ten sposób ustalić granice kontaktów i wyjaśnić sobie, jak zapatrujecie się na rozwój tej relacji.

Powinniście porozmawiać o swoich uczuciach i emocjach, szczególnie tych związanych z rozstaniem. Pozwoli to oczyścić atmosferę między Wami i zmniejszyć napięcie emocjonalne.

Pozdrawiam