Co mam zrobić, żeby przestać brać psychotropy?

Co mam zrobić, żeby przestać brac psychotropy, biore juz 25 lat, raz signopam, raz oxazepam, xanax itp. Mam leki, gonitwe myśli, czuję bezens zycia... co robić???? Widze ze jest coraz gorzej, czasami brałam tylko coś na noc np.estazolam, teraz od momentu wyjscia z łóżka myśle tylko o tym, żeby wziąć tabletkę, nie chce tak życ, chce normalności, czy życie ma sens bez tabletek???

Wprawdzie nie napisała Pani, jaką ma diagnozę, myślę jednak, że warto, żeby rozważyła Pani skorzystanie z psychoterapii. Psychoterapia bardzo często z dobrym skutkiem uzupełnia leczenie psychiatryczne. Oznacza to, że nadal powinna Pani pozostawać pod opieką lekarza i zmieniać bądź obniżać dawki leków po konsultacji z nim.