Co mam zrobić, żeby schudnąć chociaż trochę?

Witam mam 40lat ważę teraz 77kilo mając 165cm wzrostu.Do 33 lat ważyłam 56kilo ale urodziłam dziecko i po roku okazało się ze przekwitłam przepisano mi różne leki po których zaczełam tyć odstawiłam wszystko i od roku nic nie biorę zaczełam chodzić na siłownie 3 razy w tygodniu pracuję fizycznie co mam zrobić żeby schudnąć chociaż trochę ?pozdrawiam

Witam,
Oprócz wysiłku fizycznego powinna Pani stosować dietę odchudzającą, w jej dobraniu pomoże dietetyk.
Pozdrawiam

Odstawić słodycze, ciasta, słodzone potrawy i napoje, potrawy mączne i makarony. Jeść również co najmniej 0,5kg warzyw dziennie. Pozdrawiam