Co mam zrobić żeby wyglądać i czuć się lepiej?

Mam 15 lat i jestem dziewczyną. Mam 168 cm wzrostu i ważę 70 kg. Bardzo źle czuję się z tym problemem. W szkole przy znajomych próbuję się tym nie przejmować, jednak gdy zostaję sama popadam w depresje. Zaczynam płakać i użalać się nad sobą, że jestem beznadziejna, nie potrafię się odchudzać, żeby wyglądać tak jak inni. Denerwuje mnie też to, że w klasie często jak jesteśmy w szatni i przebieramy się na w-f słyszę komentarze wiecie co dziewczyny u nas w klasie nie ma grubej dziewczyny, przecież żadna nie waży więcej niż 60 kg. i wtedy najbardziej chce mi się płakać. albo jak dziewczyna która ma 170 cm wzrostu i waży 55 mówi że jest za gruba i musi schudnąć.. Chcę zacząć się odchudzać dla siebie, żebym poczuła się lepiej. Chcę znaleźć kogoś kto bezinteresownie mi pomoże. Będzie mi udzielał porad, z kim będę mogła porozmawiać o moich codziennych zmaganiach.

Witam serdecznie.

Jeżeli chodzi o dietę powinno w niej być 5 posiłków( 3 główne i 2 przekąski), musza one być spożywane regularnie. Należy zrezygnować ze słodyczy, jedzenia typu fast food, późnego jedzenia, picia kolorowych napoi. Ważny jest również regularny wysiłek fizyczny. Dzięki temu można zrzucić zbędne kilogramy oraz zyskać lepsze samopoczucie.
Pozdrawiam