Co mi może dolegać?

Dzień dobry, mam 18 lat i jetem kobietą... Od pewnego czasu mam zawroty głowy, wymioty i jestem osłabiona... Zażywam tabletki RANIGAST i witaminy CENTRUM, ale nic nie pomagają i na pewno nie jestem w ciąży, bo nie jeden raz robiłam testy i nic ;( Lekarz nie jest w stanie mi pomóc, tylko przepisuje mi stale tabletki, więc proszę o pomoc was... Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem, co mam robić. Dziękuję, asia ;)

Witam serdecznie!

Myślę, że porada internetowa nie zastąpi pełnej diagnostyki opisanych przez Panią objawów. Zawroty głowy i osłabienie charakterystyczne są dla anemii (związanej z niedoborem żelaza, kwasu foliowego czy witaminy B12). Warto wykonać badania krwi.

Nie napisała Pani z jakiego powodu przyjmuje wymienione leki. Problemy żołądkowe warto skonsultować z gastrologiem. Być może niezbędna będzie gastroskopia.

Proszę udać się do lekarza.

Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam ciepło.