Co mi może dolegać po piciu tego alkoholu?

5 dni temu po wypiciu piwa kolega nalal mi setkę butelka była pusta ale pewnie resztki piwa jakieś były zapalił papierosa gdzie na ogół nie pale poszedłem zwrócić na drugi dzień jakby osłabienie po południu nudności brak apetytu wieczór wysoka gorączka najwięcej 39.9silny ból głowy wczoraj wziąłem nifuroksazyd apetyt wrócił brak wymiotów gorączka spadła do 37,7 dzisiaj rano była 35.7 myślałem że już dobrze lecz niestety gorączka znowu wróciła koło 38 bol głowy co mi dolega?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego ciężko postawić diagnozę, sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam