Co mnie czeka z takimi badaniami i dolegliwościami?

Witam chciałabym zapytać co mnie czeka z takimi badaniami i dolegliwościami : Wniosek MR: Dominuje na poziomie L5S1 odwodnienie i obniżenie krążka m/k oraz tylna paracentralno-lewostronna przepuklina krążka m/k śr. 7mm uciskającą lewy korzeń rdzeniowy S1 w jego zachyłku kanałowym . Zwężenie prawego otworu m/k L5S1 . Z badań u neurologa wynika tak : Choroba została oznaczona G55 Opis udzielonego świadczenia : Zespół bolowo korzeniowy kr L-S prawostronny skierowanie do poradni neurochirurgicznej . Nie wymaga aktualnie leczenia w poradni neurologicznej. Boli mnie praktycznie 24h najgorzej w nocy , często sikam (czasem zdąży się popuścić gdy kaszle itd) drebrwieje noga ,boli pośladek i udo , często czuje szczypanie w plecach lub udzie, nie mogę wykonywać zwykłych domowych czynności bez robienia przerw z powodu bólu i już nie wiem co mam robić co mnie czeka ?? Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się z urologiem [objawy nietrzymania moczu], oraz ortopedą - dobranie odpowiedniej fizjoterapii bądź leczenia operacyjnego. Pozdrawiam.