Co mnie drażni po założeniu sztucznych rzęs?

Witam ostatnio pisałam ,ze zrobiłam rzęsy , cały czas cos mnie tam drazni w jednym Oku jakbym miała kamyczek. Oczywiscie rzęsy juz dawno zdjęte u okulisty byłam 5 razy nic w oku nie widza a uczucie kamyczka dalej jest . Przepisano mi tobradex,biolangel,maść sterydowa . Inny lekarz przepisał erythromycin i krople na podrażnienie. Uczucie ciała obcego nie ustąpiło. Nie wiem co robic tak nie można funkcjonować . Bardzo prosze o pomoc jakie badania moge jeszcze zrobic? Pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto jest udac się do lekarza reumatologa lub alergologa