Co mogą oznaczać bóle brzucha i odruch wymiotny?

Dzień dobry, mam 19 lat i od paru tygodni zauważyłam ze zawsze jak cokolwiek zjem to boli mnie brzuch, ból czasami tak jakby przypomina bardzo mocny głód ale głodna nie jestem, zawsze jak coś zjem to tez mi się chce wymiotować chociaż ani razu jeszcze nie wymiotowałam, jest to trochę uciążliwe przez to ze chodzę na siłownie i uczę się i po prostu mi to przeszkadza, jeszcze dziś miałam bóle pod prawym żebrem przy mocnym oddychaniu ale już jest okay, co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna ocena w badaniu bezpośrednim