Co mogą oznaczać bóle brzucha u osoby trenującej sporty walki?

Mam taki problem trenuje mma uchodzą na siłownię od pewnego czasu zaczoł nie boleć brzuch w jednym pukcie powyżej pępka z 10 cm i z 7 cm w lewo boli szczególnie gdy spinam mięśnie brzucha lub skecze przy dotyku nie boli a ni nie czuję żadnych zmian w tym miejscu moje pytanie polega na tym co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć .