Co mogą oznaczać bóle głowy i zawroty?

Od ponad 3 tygodni mam codziennie bóle glowy, w przedniej części, zawroty glowy i nudności. Czuję tez sztywność karku, zacisnięte gardło i zatkane uszy. Dolegliwosci czasami trwają cały dzien kompletnie uniemożliwiając mi normalne funkcjonowanie, czasami pojawiają się dopiero po poludniu. Wszystkie te objawy znikają w pozycji leżącej. Jakie badania powinnam wykonac. Narazie jestem po rezonansie głowy - wyniki są ok. Morfologia i tarczyca tez ok. Zrobilam tez RTG kręgoslupa szyjnego - kifotyczne wygięcie kr. C, szczyt na poz C4-C5. Osteofity na kawędziach trzonow C4, C5

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie ciśnienie tętnicze\?wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.